Spolupracujeme

BannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBanner

Sportovní vyžití

Silový čtyřboj

 

V úterý 5. dubna 2011 se v tělocvičně SŠS Jihlava konal okresní a krajský přebor středních škol v „Silovém čtyřboji“ (shyby podhmatem, trojskok snožmo z místa, bench press 75% hmotnosti těla a vznosy).

 

Zúčastnilo se ho celkem 65 sportovců z 11 škol kraje Vysočina. Naši školu reprezentovalo 5 studentů: Štěpán Diviak (MO1), Martin Pokorný (MO1), Lukáš Minx (MS3), Vít Kopeček (MS3) a Tomáš Dohnal (PTE2). Největšího úspěchu dosáhl Lukáš Minx, který ve své kategorii v okresním kole zvítězil, v krajském kole se umístil jako 5. a navíc získal ocenění za nejvíce tlaků v leže (bench press) ze všech závodníků. Štěpán Diviak byl ve své kategorii 5., Martin Pokorný na 6. místě, Vít Kopeček se umístil jako 11. a Tomáš Dohnal, ač mimo soutěž kvůli svému věku, vyrovnal školní rekord ve vznosech. V celkovém hodnocení družstev získala naše škola 5. místo v okresním kole a 9. místo v kole krajském.