Spolupracujeme

BannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBanner

Sportovní vyžití

1. FC MUDRCOVÉ - SŠT JIHLAVA

fotbal-tymVážení budoucí studenti,

naše škola vám nenabízí pouze kvalitní výuku v námi vyučovaných oborech, ale dává vám také šanci reprezentovat ji na veřejnosti i ve sportu. Od března 2010 budeme mít své želízko v ohni ve II. lize jihlavské malé kopané. Cílem bude postup zpět mezi prvoligovou elitu a podílet se na něm můžete i vy. Od jarní sezony 2010 budeme působit pod hlavičkou naší školy. Vedlo nás k tomu především to, že týmem prošlo mnoho našich bývalých žáků a také řada našich hochů hraje nebo by chtěla hrát malou kopanou.

Prvopočátek této myšlenky vznikl již při utkání učitelé versus žáci v rámci letního sportovního kurzu 2009, kdy jsem si po utkání posteskl panu řediteli, co je zde šikovných fotbalistů a že náš tým kvůli nedostatku hráčů neustále bojuje o záchranu v nejvyšší soutěži malé kopané. Situace se ještě zhoršila po odchodu maturantů. Proto jsem znovu oslovil vedení a dnes mohu s radostí konstatovat, že budeme asi jedinou střední školou v Jihlavě, která bude mít oficiálně svůj vlastní tým v soutěžích jihlavské malé kopané. V současnosti probíhá nábor na jarní sezonu a v září už se to může týkat i vás !!! Vybráni sice budou jen ti nejlepší, ale jelikož máme i svou „farmu“ v podobě „B týmu“, není nic ztraceno. Samozřejmě plánujeme účast na různých turnajích a máme v úmyslu uspořádat v příštím roce I. ročník halového turnaje „ O zlatou šponu“, který by se stal v budoucnu tradičním…

Těším se na budoucí posily nejen v lavicích a dílnách, ale i na hřišti!

Mgr.Stanislav TOMAN – ZŘ pro OV, vedoucí týmu a hrající trenér

 

 

 

1. FC MUDRCOVÉ - SSTJ : účastník I. ligy jihlavské malé kopané

 

            Od jarní sezony 2010 hraje tým jihlavské  malé kopané  1. FC Mudrcové SSTJ pod hlavičkou a patronátem Střední  školy technické Jihlava. K tomuto kroku došlo hlavně díky všeobecnému zájmu o malou kopanou mezi  našimi žáky, dále bývalo tradicí, že za náš tým pravidelně od jeho vzniku v roce 2003 hráli žáci školy  a někteří působí dodnes ať již v A týmu (kterému se po sestupu z první ligy  podařilo navrátit opět mezi elitu) nebo na naší farmě (B tým, který hraje klidný střed tabulky IX. ligy). Tudíž díky velké podpoře a pomoci vedení školy je to konečně tady a šanci má každý z vás.

Úspěchy :  Vítěz 2. Ligy v malé kopané v jarní sezoně 2010 a postup do nejvyšší soutěže.

                   Podzim 2010 :  účast v nejvyšší soutěži – I. lize jihlavské malé kopané

 

BAVÍ TĚ FOTBAL, ALE NEJSI KAMARÁD S MÍČEM ???  I přesto se můžeš zapojit do týmu i ty. Ten  totiž netvoří  jenom hráči, ale i ti, kteří pomáhají při organizaci zápasů a turnajů, dále kupříkladu webmaster, který vytvoří klubové stránky a může zapojit další nadšence, kteří mu budou dodávat  články a zápisy z utkání, události v týmu, informace o hráčích,  turnajích atd. a v neposlední řadě i silný fan klub, který nás požene do útoku neboť hlavním cílem je co nejlepší umístění!

TĚŠÍME SE NA BUDOUCÍ POSILY Z ŘAD NOVÝCH ŽÁKŮ NEJEN VE ŠKOLNÍCH LAVICÍCH A DÍLNÁCH, ALE I NA HŘIŠTI !!!