Spolupracujeme

BannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBannerBanner

Sportovní vyžití

Červnové sportovní kurzy

Chorvatsko – poloostrov Pelješac – Orebič 2012

V termínu od 8. do 17. června se již tradičně konal sportovní kurz pro žáky 3. ročníků v chorvatském letovisku Orebič, kemp Perna. Zúčastnilo se ho 18 žáků naší školy. Během týdenního pobytu si měli možnost, kromě koupání v moři, vyzkoušet i spoust jiných sportovních aktivit. Uskutečnil se turnaj v ringu a beachvolejbale, k dispozici byl fotbal, streetball, badminton, ogo-sport, petangue a pro nadšence i windsurfing a aquazorbing. V polovině týdne jsme všichni vystoupali na nejvyšší vrchol v okolí, horu Sv. Illi, která se tyčí hned za kempem do výšky 961 m n.m.

Mladá Břiště 2012

Česká alternativa sportovního kurzu pro žáky 3. ročníků – Mladá Břiště. Tento kurz se uskutečnil v termínu 11. – 15. června a absolvovalo jej 15 žáků třídy MO3. Během 5denního pobytu si žáci zahráli fotbal, nohejbal, stolní tenis a pro nepřízeň počasí i turnaj ve stolním fotbálku.

Otava 2012

Letos poprvé se na naší škole uskutečnil vodácký kurz 2. ročníků. V termínu od 24. do 27. června se ho zúčastnilo 20 žáků ze třídy MS2 a EME2. Počasí nám přálo a během 4 dnů jsme spluli 50 km po řece Otavě (ze Sušice až do Sudoměře). Pod vedením zkušených instruktorů jsme sjížděli i většinu jezů, zahráli si různé hry nejen na vodě ale i večer v kempu (nohejbal, fotbal a volejbal) a dokonce si zatančili zumbu.